Skip to main content

Надійна та ефективна
гідроізоляція підвалу

Оперативне виконання робіт з гідроізоляції підвалів будь-якої складності, як зовнішньої, так і внутрішньої.
Гарантійне обслуговування 5 років та необмежений строк експлуатації

Консультація та розрахунок

Регулярні затоплення підвалу?

Гідроізоляцію часто обходять увагою при будівництві будинку. І це може призводити до вкрай неприємних наслідків. Протікання води у підвалі призводять до пошкодження майна, погіршення мікроклімату всього будинку і здоровʼя його мешканців через плісняву. Та навіть естетичні незручності вже вимагають вирішення.

Ми знаємо як та успішно вирішуємо такі проблеми!

Наша команда без перебільшення є експертами по частині гідроізоляції підвалів та не лише підвалів. Роками протестовані рішення та підходи, що дозволяють вирішити проблему практично будь-якої складності на всі 100%. Використовуємо технології та матеріали, які дозволяють зберегти цей результат на десятки років.

Також працюючи з нами ви отримуєте:

Чітку та прозору вартість

Перед початком робіт ознайомлюємося з обʼєктом, узгоджуємо з вами обсяг робіт та складаємо детальну калькуляцію, яка є сталою та фіксованою.

Оперативність та порядок

Професійна команда вузькоспеціалізованих спеціалістів виконує роботи чітко в строки. Сміття вивозимо, облаштовуємо захист решти будинку за потреби. Вже через 10-14 днів можна виконувати оздоблювальні роботи

Екологічність та надійність

Працюємо екологічно безпечними матеріалами, задля безпеки вас та вашої родини. На відміну від бітумів та їм подібним, матеріали повністю безпечні для навколишнього середовища.

Гарантований тривалий захист

Використання полімерцементних матеріалів дозволяє забезпечити стабільно високий рівень захисту протягом 10-20-30 років. Для уникнення "людського фактора" ми надаємо 5 років безумовного гарантійного обслуговування.

Коротко про нашу технологію гідроізоляції підвалів:

Мийка бетонної стіни під тиском для професійної гідроізоляції підвалу.

1. Підготовка поверхні

Очищення поверхні перед гідроізоляцією є важливим етапом. Якщо є активний потік води, зупиняємо його гідропломбою. Далі вже готуємо поверхню: виконуємо демонтаж старого покриття, шліфування поверхні алмазними чашками від бітуму, виступів та нерівностей, мийку високим тиском води з насадкою гідрофреза. Де необхідно, поверхня вирівнюється швидкотвердіючими сумішами.

Працівник Білдкрафт наносить полімерцементну гідроізоляцію на поверхню стіни фундаменту.

2. Гідроізоляція стиків та міжблочних швів

Особлива увага міжблочним швам, оскільки крізь них воді простіше всього потрапити у приміщення. Демонтаж розчину на глибину 30-40 мм, заповнення міцною безусадковою сумішшю. На стиках робимо штробу та також запаковуємо цією сумішшю. Наносимо еластичну гнучку гідроізоляцію з армуванням склосіткою, що дозволяє покриттю витримувати мікродеформації, які однозначно будуть присутні в майбутньому. Інколи є потреба в додатковому виконанні інʼєкційної гідроізоляції спеціальними поліуретановими сумішами

Професіонал з Buildcraft щіткою наносить другий шар гідроізоляційного покриття білого кольору на стіну фундаменту.

3. Захист поверхні стін та підлоги

Наносимо полімерцементні гідроізоляційні суміші на стіни та підлогу. Ми використовуємо лише високоякісні перевірені суміші з найвищими показниками по водонепроникності та іншими експлуатаційними характеристиками. Обмазувальна гідроізоляція дозволяє виконати безшовне покриття навіть найскладнішої конструкції у досить короткі строки та з легкістю витримує постійний, навіть значний, тиск води. Товщина гідроізоляційного шару складає всього 2 мм.

Загерметизоване місце вводу комунікацій.

4. Завершальні роботи, захист та експлуатація

Паралельно також виконується герметизація місць вводу комунікацій (вода, електрика тощо). В цілому в середньому вже через 14 діб на гідроізоляційне покриття можна наносити оздоблення. Ніякої додаткової обробки не потрібно. Покриття має високу міцність і може експлуатуватись без додаткового захисту, проте у разі інтенсивного використання приміщення рекомендуємо все ж влаштувати захисну штукатурку або стяжку.

Миття під тиском брудної бетонної стіни підвалу.

1. Підготовка поверхні

Очистка поверхні перед проведенням гідроізоляційних робіт відіграє ключову роль. У випадку наявності активних протікань води, ми негайно зупиняємо їх за допомогою гідропломби. Після цього приступаємо до підготовки поверхні: проводимо демонтаж попереднього покриття, шліфування алмазними чашками для видалення виступів та вирівнювання нерівностей, а також мийку під тиском до 300 атм. Там, де це необхідно, поверхню вирівнюємо за допомогою швидкотвердіючих сумішей.

Бетонна підлога з’єднується зі стіною з видимою викружкою по примиканню виконаною з ремонтної цементної суміші.

2. Гідроізоляція примикань стіна-підлога, стіна-стіна

У місцях цих примикань формуємо штробу та заповнюємо її міцною безусадковою сумішшю. На поверхню наносимо еластичне та гнучке гідроізоляційне покриття з армуванням склосіткою, що надає здатність покриттю витримувати мікродеформації, які виникатимуть у майбутньому. Таким чином досить вразливий елемент конструції буде надійно загерметизовано

Кут кімнати з голою бетонною стіною, частково вже покрита гідроізоляційним цементним покриттям.

3. Захист поверхні стін та підлоги

Для захисту стін та підлоги застосовуємо цементні гідроізоляційні суміші з високою концентрацією полімерів. Використовуємо виключно високоякісні перевірені суміші з відмінними показниками водонепроникності та іншими характеристиками. Завдяки обмазувальній гідроізоляції ми створюємо безшовне, екологічно безпечне покриття на конструкціях будь-якої конфігурації товщиною всього 2 мм. Проте цього достатньо, щоб витримувати постійний високий тиск води як ззовні так і зсередини

Нанесення штукатурки на стіну після гідроізоляції.

4. Завершальні роботи, захист та експлуатація

Паралельно також виконується герметизація місць вводу комунікацій (вода, електрика, тощо). В цілому в середньому вже через 14 діб на гідроізоляційне покриття можна наносити оздоблення. Ніякої додаткової обробки не потрібно так як поверхня має шорстку структуру. Також покриття має високу міцність і може експлутуватись без додаткового захисту, проте у разі інтенсивного використання приміщення рекомендуємо все ж влаштувати захисну штукатурку або стяжку.

Професійна гідроізоляція високим тиском води цегляної стіни.

1. Підготовка поверхні

Виконуємо демонтаж всього оздоблення та вимиваємо залишки мийкою під тиском до 300 атм, що також допомагає вимити всі крихкі залишки. Активні протікання усуваємо гідравлічним цементом, що твердне протягом 30 сек. Цеглу грунтуємо та штукатуримо спеціальними сумішами

Підвальне приміщення в процесі ремонту, початковий етап нанесення штукатурки на стіни.

2. Гідроізоляція стиків та примикань. Підготовка стін

У місцях примикань формуємо штробу та заповнюємо її міцною безусадковою сумішшю. На поверхню наносимо еластичне та гнучке гідроізоляційне покриття з армуванням склосіткою, що надає здатність покриттю витримувати мікродеформації, які виникатимуть у майбутньому. Таким чином досить вразливий елемент конструкції буде надійно загерметизовано. Стіни штукатуримо безусадковою ремонтною сумішшю

Інʼєкційний насос, розташований біля бетонної стіни з видимими отворами для професійної гідроізоляції.

3. Виконання інʼєкційної гідроізоляції стін

В залежності від стану конструкції та характеру тиску води виконується інʼєктування висококласними поліуретановими сумішами або ж матеріалами на силіконатній основі. Це може бути як відсічна горизонтальна гідроізоляція, щоб усунути капілярне проникнення вологи в цеглу або ж загальна обʼємна гідроізоляція стін. Виконуємо буріння отворів у певній конфігурації та здійснюємо закачування сумішей під тиском або без тиску у стіну

Нанесене полімерцементе гідроізоляційне покриття білого кольору на стінах та підлозі.

4. Захист поверхні стін та підлоги

Наносимо полімерцементну гідроізоляцію на стіни та підлогу. Ми використовуємо лише високоякісні перевірені суміші з найвищими показниками по водонепроникності та іншими експлуатаційними характеристиками. Обмазувальна гідроізоляція дозволяє виконати безшовне покриття навіть найскладнішої конструкції у досить короткі строки та з легкістю витримує постійний, навіть значний, тиск води. Товщина гідроізоляційного шару складає всього 2 мм.

Нанесення штукатурки на стіну після гідроізоляції.

5. Завершальні роботи, захист та експлуатація

Паралельно також виконується герметизація місць вводу комунікацій (вода, електрика тощо). В цілому в середньому вже через 14 діб на гідроізоляційне покриття можна наносити оздоблення. Ніякої додаткової обробки не потрібно. Покриття має високу міцність і може експлуатуватись без додаткового захисту, проте у разі інтенсивного використання приміщення рекомендуємо все ж влаштувати захисну штукатурку або стяжку.

Декілька прикладів з нашої практики вирішення проблем з водою у підвалі

Рішення

Спочатку був виконаний комплекс робіт з повного демонтажу декоративного оздоблення, стяжки, штукатурки зі стін, очищення міжцегляних швів. Здійснена мийка поверхні під високим тиском, одночасно з очищенням від крихких та неміцних часток. Наступним етапом стала заливка повноцінної бетонної підлоги.

На стінах виконали штукатурку зі спеціальною добавкою. Потім нанесли еластичне гідроізоляційне покриття Maxseal Flex у 2 шари з армуванням склосіткою на примиканнях. У цегляні стіни була виконана інʼєкційна гідроізоляція. Далі ми провели випробування: примусова заливка великого обсягу води по периметру. Випробування пройшли успішно! Підвал вже понад 8 років експлуатується з комфортом.

Проблема

На об’єкті було виконано неправильно фундамент, не були враховані особливості ґрунту, який відрізнявся високим вмістом піску. Рівень ґрунтових вод також досить високий. Фундамент і стіни підвального приміщення виконані з цегли, встановленого на стрічковий фундамент. На підлозі залита стяжка низької марки міцності, товщиною до 50 мм. Декоративне оздоблення практично повністю зіпсоване

Матеріали

Maxplug – зупинка активних протікань
Maxseal Flex – еластична гідроізоляція
Maxurethane Injection – інʼєкційна гідроізоляція

Рішення

Необхідно були виконати комбіновану гідроізоляцію: як зовнішню, так і внутрішню. Внутрішня гідроізоляція на стінах приміщення до плити перекриття, а зовнішня гідроізоляція по цеглі до та після плити перекриття першого поверху з горизонтальним відсіканням капілярної вологи по зовнішній стороні.

Зсередини виконали демонтаж всього оздоблення. Далі улаштували штроби по примиканнях та розбили шви між блоками. Ретельно вимили апаратом високого тиску всю поверхню, що є надзвичайно важливим для виконання гідроізоляції зсередини. Штроби та шви були запаковані безусадковою ремонтною сумішшю, а вся поверхня покрита еластичною полімерцементною гідроізоляцією.

Ззовні виконали також демонтаж та очищення. Виконали горизонтальне відсікання вологи методом інʼєктування. Далі на цегляні стіни улаштували штукатурку спеціальною сумішшю та еластичну полімерцементну гідроізоляцію.

Проблема

Будівля знаходиться на схилі гори. У підвальне приміщення потрапляла велика кількість води, а також проникала волога у зовнішні стіни першого поверху. Ці проблеми відбувались з причини виходу з ладу зовнішньої гідроізоляції та або не якісно виконаних робіт. Основа стін фундаментні блоки, проте частина підземної конструкції виконана з цегли.

Матеріали

KRYS RM Fast
KRYS Flex
KRYS Hydrosilic

Рішення

Дуже позитивним є той факт, що у підвалі проявилась проблема з вологою до того, як здійснили внутрішнє оздоблення, оскільки наслідки були б фінансово відчутніші. Виконали демонтаж міжблочного розчину на глибину 3-4 см та запакували безусадковою високоміцною ремонтною сумішшю. Місця активних протікань води, що були наявні усувались швидкотвердіючою гідропломбою. На примиканнях виконали штробу та запакували такою ж ремонтною сумішшю. На поверхню стін нанесли еластичну полімерцементну гідроізоляцію, бетонну підлогу захистили полімерцементною жорсткою гідроізоляцією з додатковою, проникаючою у товщу бетону дією.

Проблема

Численні замокання підвалу, спричинені як дощовими, так і ґрунтовими водами. Була виконана зовнішня гідроізоляція рулонними матеріалами, проте бажаний результат був відсутній.

Матеріали

KRYS RM Fast
KRYS Plug
KRYS Flex

Замовте безкоштовну консультацію експерта з гідроізоляції

Просто залиште свої дані у полі та вам максимально оперативно зателефонують

  Яка вартість гідроізоляції мого підвалу?

  Що відбудеться після гарантії 5 років?

  У мене видимі протікання лише у 3-4 місцях, можете відремонтувати лише їх?

  Краще внутрішня чи зовнішня гідроізоляція підвалу?

  Ви працюєте лише по Києву чи по всій Україні?

  Отримання надійної гідроізоляції вашого підвалу включає декілька простих етапів

  1

  Заявка

  Ви можете залишити свої контакти у формі, зателефонувати або написати у месенджер

  2

  Консультація

  Вас проконсультує досвідчений спеціаліст, уточнить необхідні деталі та надасть вичерпну інформацію щодо рішення вашої проблеми. У Києві (+30 км) буде здійснений безкоштовний виїзд на обʼєкт.

  3

  Калькуляція

  Ви отримаєте детальну калькуляцію, де будуть вказані обʼєми та вартість робіт, планові витрати матеріалів та їх суму. Без детальної калькуляції дуже важко назвати конкретну вартість робіт, оскільки кожний обʼєкт має певні особливості.

  4

  Договір

  Фіксуємо на папері всі домовленості щодо вартості, строків виконання робіт, а також факт гарантійного обслуговування протягом 5 років. Оплата авансу, що включає лише матеріали для робіт та поточні витрати (дорога, загальні витратні матеріали тощо)

  5

  Процес виконання робіт

  Команда досвідчених професіоналів оперативно розпочинає роботи. Наші працівники повністю автономні, уважно та професійно підходять до кожного обʼєкту. Використовуємо професійні інструменти, в т.ч. пилевловлюючі системи. За прогресом ви можете слідкувати особисто або ж отримувати щоденний фотозвіт.

  6

  Завершення

  Роботи для нас вважаються завершеними, коли проблема повністю вирішена, а також робочі приміщення прибрані, сміття вивезене. Складаємо акт виконаних робіт та проводимо кінцевий розрахунок за досягнутий успішний результат.

  Бажаєте гарантовано вирішити проблему з гідроізоляцією
  на довгі роки

  Зверніться до нас та отримайте консультацію з підбором індивідуальних рішень, їх якісну та оперативну реалізацію

   Або одразу телефонуйте за номером:

   +38 067 86 88 444

   та пишіть:

   Close Menu
   +38 (067) 86-88-444

   консультація та підтримка: пн-пт 08:30-19:00