Skip to main content

Якісна та довговічна
гідроізоляція фундаменту

Оперативне виконання робіт з гідроізоляції фундаментів будь-якої конфігурації, як зовнішньої, так і внутрішньої.
Гарантійне обслуговування 5 років та необмежений строк експлуатації

Консультація та розрахунок

Чому важлива якісна гідроізоляція фундаменту?

Гідроізоляцію часто обходять увагою при будівництві будинку. І це може призводити до вкрай неприємних наслідків. Дуже часто застарілі технології гідроізоляції фундаментів не дають бажаного результату або діють протягом дуже обмеженого терміну. Як наслідок, фундамент не захищений та знижується термін його служби. Якщо всередині є приміщення, то протікання води унеможливлять нормальну його експлуатацію. Також завжди є ризик капілярного проникнення вологи з фундаменту в стіни будинку.

Маємо успішний досвід та перевірені технології для гарантованого вирішення таких завдань!

Наша команда без перебільшення є експертами по частині гідроізоляції фундаментів та не лише фундаментів. Роками протестовані рішення та підходи, використання прогресивних матеріалів найвищої якості дозволяють вирішити проблему практично будь-якої складності на всі 100% та зберегти цей результат на десятки років.

Також працюючи з нами ви отримуєте:

Чітку та прозору вартість

Перед початком робіт ознайомлюємося з обʼєктом, узгоджуємо з вами обсяг робіт та складаємо детальну калькуляцію, яка є сталою та фіксованою.

Оперативність та порядок

Професійна команда вузькоспеціалізованих спеціалістів виконує роботи чітко в строки. Сміття вивозимо, виконуємо повний комплекс робіт (часто з утепленням та захистом)

Екологічність та надійність

Працюємо екологічно безпечними матеріалами, задля безпеки вас та вашої родини. На відміну від бітумів та їм подібним, матеріали повністю безпечні для навколишнього середовища.

Гарантований тривалий захист

Використання полімерцементних матеріалів дозволяє забезпечити стабільно високий рівень захисту протягом 10-20-30 років. Для уникнення "людського фактора" ми надаємо 5 років безумовного гарантійного обслуговування.

Коротко про нашу технологію гідроізоляції фундаментів:

Мийка бетонної стіни під тиском.

1. Підготовка поверхні

Очищення поверхні перед гідроізоляцією є важливим етапом. Якщо є активний потік води, зупиняємо його гідропломбою. Далі вже готуємо поверхню: виконуємо демонтаж старого покриття, шліфування поверхні алмазними чашками від бітуму, виступів та нерівностей, мийку високим тиском води з насадкою гідрофреза. Де необхідно, поверхня вирівнюється швидкотвердіючими сумішами.

Працівник Білдкрафт запаковує міжблочний шов на стіні фундаменту.

2. Гідроізоляція стиків та міжблочних швів

Особливий акцент ставиться на міжблочні шви, адже саме через них вода найчастіше проникає у приміщення. Виконуємо демонтаж розчину до глибини 30-40 мм та заповнюємо їх стійкою до усадки сумішшю. При примиканні виготовляємо штробу і також заповнюємо її цією сумішшю. Наносимо еластичне гідроізоляційне покриття з армуванням склосіткою, що дозволяє витримувати мікродеформації, які безсумнівно виникнуть у майбутньому.

Професіонал з Білдкрафт наносить гідроізоляційне покриття на стіну підвалу.

3. Захист поверхні стін та підлоги

Застосовуємо полімерцементні гідроізоляційні розчини на стіни та підлогу. Використовуємо виключно високоякісні перевірені матеріали з відмінними показниками водонепроникності та іншими експлуатаційними властивостями. Обмазувальна гідроізоляція дозволяє створити безшовне покриття навіть для найскладніших конструкцій у короткий час та ефективно витримує навіть інтенсивний тиск води. Гідроізоляційний шар має товщину всього 2 мм.

Встановлення чорної дренажної мембрани для захисту якісної гідроізоляції на будівельному майданчику.

4. Завершальні роботи, захист та експлуатація

Разом з основними роботами проводиться герметизація точок введення комунікацій (водопровід, електропроводка, і т. д.). Зазвичай, вже через два тижні по завершенні гідроізоляційних робіт можна приступати до оздоблювальних робіт: утеплення, штукатурка тощо. Додаткова обробка поверхні не потрібна. Покриття відрізняється високою міцністю, у випадку зовнішньої гідроізоляції захищаємо покриття пластиковою дренажною мембраною для уникнення пошкоджень при зворотному засипанні ґрунту

Професійний апарат високого тиску води на фоні вологої бетонної стіни та підлоги у підвальному приміщенні.

1. Підготовка поверхні

Готуємо поверхню якісно та відповідально. Ретельне очищення мийкою, що видає 300 атм та ефективно видаляє всі неміцні елементи. Там де це необхідно підремонтовуємо поверхню та зашліфуємо нерівності.

Працівник Білдкрафт оглядає щойно нанесену гідроізоляцію на бетонну подушку.

2. Гідроізоляція примикань стіна-підлога, стіна-стіна

На цих примиканнях виконуємо штробу, яку наповнюємо міцною безусадковою сумішшю. Далі наносимо на поверхню еластичне та гнучке гідроізоляційне покриття із армуванням склосіткою, що забезпечує здатність покриття витримувати мікродеформації, які можуть виникнути у майбутньому. Така процедура забезпечує надійне герметизування цього вразливого елементу конструкції.

Вид зблизька текстурованого білого кута стіни, з нанесеною гідроізоляцією білого кольору.

3. Гідроізоляція поверхні стін та підлоги

Для захисту стін та підлоги ми застосовуємо полімерцементні гідроізоляційні суміші. Використовуємо виключно якісні перевірені суміші, що мають відмінні показники з водонепроникності та інших важливих характеристик. Завдяки методу обмазувальної гідроізоляції, ми формуємо безшовне, екологічно чисте покриття на конструкціях різної конфігурації з товщиною у 2 мм. Цей шар достатньо надійний для того, щоб витримувати постійний високий тиск води, незалежно від того, чи діє він ззовні чи зсередини.

Працівник Buildcraft встановлює дренажну мембрану на місці котловану для фундаменту, захищаючи стіни.

4. Завершальні роботи, захист та експлуатація

Виконуємо герметизацію точок підведення комунікацій (водопостачання, електропостачання, тощо). Загалом, в середньому, через 14 днів на гідроізоляційному покритті можна починати декоративні роботи. Додаткова обробка не потрібна, оскільки поверхня вже має необхідну шорсткість. Покриття характеризується високою міцністю і може використовуватись без додаткового захисту, у випадку зовнішньої гідроізоляції фундаменту виконуємо утеплення за потреби, а також захист від пошкоджень внаслідок зворотнього засипання грунту.

Професійний апарат високого тиску води на фоні вологої бетонної стіни та підлоги у підвальному приміщенні.

1. Підготовка поверхні

Підготовка поверхні виконується якісно та відповідально. Ретельне миття мийкою з тиском 300 атм ефективно видаляє всі слабкі частини. Там, де це необхідно, проводимо ремонт поверхні та згладжуємо нерівності шліфуванням

Процес нанесення обмазувальної гідроізоляції на підлогу.

2. Гідроізоляція поверхні фундаментної плити

Наносимо висококласну полімерцементу гідроізоляцію на плиту. Для виконання робіт обираємо тільки якісні перевірені суміші з відмінними показниками водонепроникності та іншими важливими характеристиками. За допомогою методу обмазувальної гідроізоляції формуємо безшовне, екологічно безпечне покриття на конструкціях будь-якої конфігурації товщиною у 2 мм. Цей шар є достатньо надійним для витримки постійного високого тиску води, як зовнішнього так і внутрішнього.

Підземний паркінг з текстурованою бетонною підлогою, колонами та обмазувальною гідроізоляцією білого кольору.

3. Завершальні роботи

Через 3-5 днів покриття готове для виконання наступних робіт. За потреби виконуємо захист покриття за допомогою стяжки та/або клею, оскільки важливо повністю уникнути будь-якого можливого пошкодження гідроізоляційного покриття. Також, в залежності від проекту, виконуємо підготовку під встановлення стін на фундаменту плиту: улаштування герметичних стрічок тощо.

Працівник Білдкрафт розсипає гідроізоляційний порошок на будівельному майданчику з арматурою.

Гідроізоляція фундаментої плити методом “сухого нанесення”

У новому будівництві, а саме в процесі заливки фундаментної плити, можливе виконання гідроізоляції фундаменту дуже швидким та ефективним методом – сухої гідроізоляції. Ця технологія дає можливість прискорити і мінімізувати витрати на гідроізоляцію фундаментної плити. Поверхню за 2-3 години до заливки бетону зволожуємо, наносимо рівномірно гідроізоляційний порошок та контролюємо процес заливки.

Декілька прикладів з нашої практики вирішення завдань з гідроізоляції фундаменту

Рішення

Ми спочатку очистили поверхню від залишків бетонного молочка, виконали штроби по примиканнях та видалили формування з-під опалубки. Завдяки мийці високого тиску поверхня була якісно очищена.

Ремонтним матеріалом були оброблені примикання та холодні шви, виконавши викружку, а також зароблені отвори з-під опалубки. Для посилення захисту по примиканням була застосована двокомпонентна гідроізоляція з армуванням склосіткою. Основна поверхня була оброблена матеріалом полімерцементним матеріалом з проникаючою дією в два шари, забезпечуючи стійкість до проникнення вологи. Утеплення та встановлення захисної дренажної мембрани здійснили замовники власними силами, завершуючи процес гідроізоляції.

Проблема

Житловий будинок на стадії будівництва. Клієнт звернувся за нашою допомогою на ранній стадії будівництва, бажаючи забезпечити надійну гідроізоляцію залізобетонних елементів фундаменту для попередження їх руйнування у майбутньому.

Матеріали

KRYS RM Fast – безусадкова ремонтна суміш
KRYS Flex – еластична гідроізоляція
KRYS Premium – обмазувальна гідроізоляція з проникаючим ефектом

Рішення

Після того, як замовник звернувся до нас після повторних земляних робіт, наша команда провела демонтаж дренажної мембрани, теплоізоляційного шару та рулонної гідроізоляції.

Ми виконали ґрунтовне очищення поверхні за допомогою кутових шліфувальних машин і ретельно розчистили шви між фундаментними блоками. Поверхню було очищено від бруду високим тиском води (до 300атм), що також сприяло також відкриттю пор бетону для кращої адгезії полімерцементних сумішей.

Ремонтною сумішшю були оброблені всі шви, а по краях примикань між блоками та фундаментною плитою сформовані скруглення. Для забезпечення високої еластичності та міцності на цих ділянках було нанесено два шари двокомпонентної гідроізоляції, посиленої склосіткою, що гарантує надійний захист від проникнення вологи.

Проблема

Після невдало виконаних попередньо гідроізоляційних робіт рулонними матеріалами, замовник стикнувся з проблемою просочування води через шви і місця прилягання фундаментних блоків до основної плити.

Матеріали

KRYS RM Fast – безусадкова ремонтна суміш
KRYS Flex – еластична гідроізоляція

Рішення

Стіни монолітного фундаменту пройшли процес ретельного очищення та підготовки перед застосуванням гідроізоляції: за допомогою гідроструйного апарату їх було вимито від бруду та пилу, а нерівності та виступи усунуто шляхом зашліфування. Дефекти та тріщини в бетоні ефективно заповнено високоякісними ремонтними сумішами, а отвори, що залишилися після демонтажу опалубки, були відремонтовані.

Наступним етапом робіт стало виконання гідроізоляції зовнішнього примикання стін до плити, що передбачає штробу, виконання галтелі та нанесення еластичного гідроізоляційного покриття з армуванням. Поверхня стін була покрита полімерцементною гідроізоляцією у два шари для забезпечення надійного захисту від води.

Проблема

Будівництво нового багатоповерхового житлового комплексу з підвальними приміщеннями та паркінгом. Оскільки забудовник вже стикався з проблемою проникання води та вологи у приміщення у попередніх будинках, незважаючи на зовнішню бітумну гідроізоляцію, було прийнято рішення виконати одразу якісну гідроізоляцію з гарантією безпроблемної експлуатації.

Матеріали

KRYS RM Fast – безусадковий ремонтний матеріал
KRYS Flex – еластична гідроізоляція
KRYS Premium – обмазувальна гідроізоляція з проникаючою дією

Замовте безкоштовну консультацію експерта з гідроізоляції

Просто залиште свої дані у полі та вам максимально оперативно зателефонують

  Яка вартість гідроізоляції фундаменту?

  Що відбувається після закінчення гарантії?

  Краще внутрішня чи зовнішня гідроізоляція фундаменту?

  Ви працюєте лише по Києву чи по всій Україні?

  Отримання надійної гідроізоляції вашого фундаменту включає декілька простих етапів

  1

  Заявка

  Ви можете залишити свої контакти у формі, зателефонувати або написати у месенджер

  2

  Консультація

  Вас проконсультує досвідчений спеціаліст, уточнить необхідні деталі та надасть вичерпну інформацію щодо рішення вашої проблеми. У Києві (+30 км) буде здійснений безкоштовний виїзд на обʼєкт.

  3

  Калькуляція

  Ви отримаєте детальну калькуляцію, де будуть вказані обʼєми та вартість робіт, планові витрати матеріалів та їх суму. Без детальної калькуляції дуже важко назвати конкретну вартість робіт, оскільки кожний обʼєкт має певні особливості.

  4

  Договір

  Фіксуємо на папері всі домовленості щодо вартості, строків виконання робіт, а також факт гарантійного обслуговування протягом 5 років. Оплата авансу, що включає лише матеріали для робіт та поточні витрати (дорога, загальні витратні матеріали тощо)

  5

  Процес виконання робіт

  Команда досвідчених професіоналів оперативно розпочинає роботи. Наші працівникі повністю автономні, уважно та професійно підходять до кожного обʼєкту. Використовуєм професійні інструменти, що забезпечують високу швидкість та якість робіт. За прогресом ви можете слідкувати особисто або ж отримувати щоденний фотозвіт.

  6

  Завершення

  Роботи для нас вважаються завершеними, коли проблема повністю вирішена, а також робочі приміщення прибрані, сміття вивезене. Складаємо акт виконаних робіт та проводимо кінцевий розрахунок за досягнутий успішний результат.

  Бажаєте гарантовано вирішити проблему з гідроізоляцією
  на довгі роки

  Зверніться до нас та отримайте консультацію з підбором індивідуальних рішень, їх якісну та оперативну реалізацію

   Або одразу телефонуйте за номером:

   +38 067 86 88 444

   та пишіть:

   Close Menu
   +38 (067) 86-88-444

   консультація та підтримка: пн-пт 08:30-19:00