Skip to main content

Надійна та ефективна
інʼєкційна гідроізоляція

Оперативне виконання робіт з інʼєкційної гідроізоляції будь-якої складності: горизонтальне відсікання вологи, обʼємне інʼєктування, інʼєкційна гідроізоляція швів.
Гарантійне обслуговування 5 років та необмежений строк експлуатації

Консультація та розрахунок

Стикнулися з вологою чи навіть водою у приміщенні?

Що є безумовно наслідком неякісної гідроізоляції при будівництві будинку. Як наслідок маєте погіршений мікроклімат приміщення, естетичні проблеми, неможливість нормальної експлуатації. У цей час оздоблення всередині приміщення вже виконане і бажано захистити приміщення лише з внутрішньої сторони приміщення або ж почалися проблеми безпосередньо з конструкцією.

Ми знаємо як та успішно вирішуємо такі проблеми!

Наша команда без перебільшення є експертами в частині інʼєкційної гідроізоляції підвалів та не лише. Роками протестовані рішення та підходи, що дозволяють вирішити проблему практично будь-якої складності на всі 100%. Досвідчені професіонали можуть оперативно виконати завдання. Використовуєм технології та матеріали, які дозволяють зберегти цей результат на десятки років.

Також працюючи з нами ви отримуєте:

Чітку та прозору вартість

Перед початком робіт ознайомлюємся з обʼєктом, узгоджуємо з вами обʼєми робіт та складаємо детальну калькуляцію, яка є сталою та фіксованою.

Оперативність та порядок

Професійна команда вузькоспеціалізованих спеціалістів виконує роботи чітко в строки. Сміття вивозим, облаштовуємо захист решти будинку за потреби. Вже через 10-14 днів можна виконувати оздоблювальні роботи

Екологічність та надійність

Працюємо екологічно безпечними матеріалами, задля безпеки вас та вашої родини. Навідміну від бітумів та їм подібним, матеріали повністю безпечні для навколишнього середовища.

Гарантований тривалий захист

Використання полімерцементних матеріалів дозволяє забезпечити стабільно високий рівень захисту протягом 10-20-30 років. Для уникнення "людського фактору" ми надаємо 5 років безумовного гарантійного обслуговування.

Коротко про нашу технологію інʼєкційної гідроізоляції та як ми її застосовуємо:

Електродриль з довгим свердлом по бетонній поверхні для свердління отворів під інʼєкційний пакер

1. Підготовка поверхні

Поверхню попередньо штукатуримо з використанням довговічних безусадкових ремонтних сумішей, або з додаванням спеціальних добавок у розчини.

Бетонна стіна з численними витоками з отворів внаслідок ін'єкційної гідроізоляції

2. Комплекс інʼєкційної гідроізоляції стін

Виконуємо повний комплекс з інʼєкційної гідроізоляції: свердління отворів по всій необхідній площі у відповідному порядку. Закачуємо спеціальні інʼєкційні матеріали, що забезпечують вирішення поставленої задачі, це можуть бути гідрофобізатори, поліуретанові матеріали для зупинки води, матеріали для герметизації.

Бетонна стіна з заробленими отворами після інʼєкційної гідроізоляції стіни

3. Завершальні роботи, захист та експлуатація

Заповнюємо отвори ремонтною сумішшю та виконуємо подальші роботи з обмазувальної гідроізоляції поверхні. В цілому конструкція надійно захищена від просочування вологи крізь неї. На поверхню без обмежень може наноситись будь-яке оздоблення

Щойно просвердлені отвори між кахельною стіною та підлогою для горизонтальної ін'єкційної гідроізоляції

1. Підготовка поверхні. Свердління отворів

Визначаємо проблемні зони та оптимальні точки для виконання відсікаючої гідроізоляції. Виконуємо підготовку цих зон, очищення та свердління отворів у відповідному порядку. У отвори встановлюються спеціальні ін’єкційні пакери – пристрої, через які буде подаватися гідроізоляційна суміш

Металевий інʼєкційний насос в процесі роботи

2. Інʼєкційна гідроізоляція

Через встановлені раніше ін’єкційні пакери під високим тиском закачуємо спеціальні ін’єкційні матеріали найвищої якості за допомогою ін’єкційного насоса: гідрофобізатори, поліуретанові піни або ж поліуретанові гелі. В процесі постійно здійснюємо контроль заповнення порожнин та тріщин. Це надзвичайно важливо для 100% відсікання будь-якої вологи

Нижні кут приміщення оброблений полімерцементною гідроізоляцією, готовий до подальшого оздоблення

3. Заповнювання отворів. Завершальні роботи

Після виконання інʼєкції, отвори заповнюються ремонтними сумішами. На поверхню також наноситься обмазувальна гідроізоляція. В подальшому на поверхню можливо наносити будь яке оздоблювальне покриття.

Широкий шов, можливо тріщина у бетоні.

1. Підготовка швів

Шов піддається глибокому очищенню, зазвичай за допомогою відбійного молотка, а потім промивається за допомогою мийки під високим тиском води з використанням гідрофрези. На наступному етапі шов заповнюється безусадковими ремонтними сумішами, інколи вкладається поліпропіленовий жгут.

Шов на бетонній стіні, з численними витоками жовтого кольору з інʼєкційних пакерів.

2. Ін’єкція еластичних матеріалів у шов

Процес включає ін’єкцію спеціалізованих еластичних поліуретанових та модифікованих сумішей, які зберігають свою еластичність і надійно ущільнюють порожнини у шві, забезпечуючи його повну герметизацію і довготривалий захист в умовах вологи та природних деформацій.

Працівник Білдкрафт накладає гідроізоляцію швів на стелю для запобігання витоку води.

3. Застосування еластичної гідроізоляції

Наносимо еластичне і гнучке гідроізоляційне покриття, армоване склосіткою, яке забезпечує здатність покриття витримувати мікродеформації. Це слугує додатковим бар’єром проти проникнення вологи через шов та навколо.

Декілька прикладів з нашої практики вирішення проблем з водою методом інʼєктування

Рішення

Видалення фінішного покриття до цегли було першим кроком, за яким послідувало глибоке очищення швів. Застосування високоміцного безусадкового ремонтного матеріалу створило міцну основу для подальшої гідроізоляції та дозволило встановити ін’єкційні пакери. Отвори були свердлені з використанням шахової схеми для оптимального розподілу ін’єкційної суміші, яка вносилася в два етапи для забезпечення глибокої гідрофобізації. Після завершення ін’єкційних робіт, отвори були закриті тим же ремонтним матеріалом, а на фінальному етапі було нанесено два шари еластичного гідроізоляційного матеріалу для надійної гідроізоляції всієї обробленої площі.

Проблема

Через неефективну зовнішню гідроізоляцію та підвищення рівня ґрунтових вод, у есплуатоване підвальне приміщення почала регулярно проникати вода та волога. Декоративне оздоблення було пошкоджене, мікроклімат всього будинку почав страждати.

Матеріали

 • KRYS RM Fast – для підготовки поверхонь та стиків
 • KRYS Flex – для забезпечення еластичного захисного бар’єру
 • KRYS Hydrosilic – для обʼємної ін’єкційної гідроізоляції

Рішення

Початковий етап включав видалення старого оздоблення до основи з цегли, з наступним очищенням швів між цеглами. Застосування ремонтної суміші з мікрофіброю гарантувало надійну підготовку до ін’єкційної обробки. Для ін’єкції використовувались отвори, розташовані за шаховим порядком з інтервалом у 20 см, що заповнювалися інʼєкційним гідрофобізатором для ефективного блокування проникнення вологи. Після гідрофобізації, місця під пакери зароблювались, а завершальним етапом стало нанесення двох шарів KRYS Flex для створення міцного і гнучкого захисного бар’єру.

Проблема

У стіни в житловому приміщенні проникає капілярна волога на висоту близько 1 метра від підлоги. Як наслідок штукатурка та декоративне оздоблення було пошкоджене.

Матеріали

 • KRYS RM Fast – для підготовки поверхні та відновлення швів
 • KRYS Flex – забезпечує еластичний захисний шар
 • KRYS Hydrosilic – для обʼємної ін’єкційної гідроізоляції

Рішення

Здійснили повне видалення старих оздоблювальних матеріалів, щоб відкрити доступ до швів і тріщин, які потребували ремонту. Виконали комплексну підготовка поверхонь: від штроблення до детального очищення гідрострумінним апаратом. Здійснили аварійну зупинку води та улаштували тимчасову дренажну систему, що дало змогу ефективніше провести ін’єкційну гідроізоляцію.

Застосування ін’єкційної гідроізоляції у комплексі з інноваційними матеріалами, дозволило ефективно зупинити воду та досягти герметизації швів на мікрорівні.

Завдяки дотриманню вказаних етапів роботи, вдалося не лише вирішити існуючу проблему з проникненням води, але й значно зміцнити конструкцію, забезпечивши її надійність та довговічність.

Проблема

У підземних багатофункціональних приміщеннях багатоповерхового будинку відбувалось регулярне проникнення води через бетонні шви та отвори. Особливо складним завданням було робота з підпірною стіною на глибині 9 метрів, що зазнавала інтенсивного тиску ґрунтової води

Матеріали

 • KRYS RM Fast – високоміцний ремонтний матеріал
 • KRYS Flex – еластична гідроізоляція
 • KRYS Plug – гідравлічний цемент
 • KRYS Inject Aquafoam – інʼєкційний матеріал

Замовте безкоштовну консультацію експерта з гідроізоляції

Просто залиште свої дані у полі та вам максимально оперативно зателефонують

  Яка вартість інʼєкційної гідроізоляції мого підвалу хоч приблизно?

  У мене видимі протікання лише у 3-4 місцях, можете проінʼєктувати лише їх?

  Краще інʼєкційна чи обмазувальна гідроізоляція підвалу?

  Ви працюєте лише по Києву чи по всій Україні?

  Отримання надійної та ефективної інʼєкційної гідроізоляції включає декілька простих етапів

  1

  Заявка

  Ви можете залишити свої контакти у формі, зателефонувати або написати у месенджер

  2

  Консультація

  Вас проконсультує досвідчений спеціаліст, уточнить необхідні деталі та надасть вичерпну інформацію щодо рішення вашої проблеми. У Києві (+30 км) буде здійснений безкоштовний виїзд на обʼєкт.

  3

  Калькуляція

  Ви отримаєте детальну калькуляцію, де будуть вказані обʼєми та вартість робіт, планові витрати матеріалів та їх суму. Без детальної калькуляції дуже важко назвати конкретну вартість робіт, оскільки кожний обʼєкт має певні особливості.

  4

  Договір

  Фіксуємо на папері всі домовленості щодо вартості, строків виконання робіт, а також факт гарантійного обслуговування протягом 5 років. Оплата авансу, що включає лише матеріали для робіт та поточні витрати (дорога, загальні витратні матеріали тощо)

  5

  Процес виконання робіт

  Команда досвідчених професіоналів оперативно розпочинає роботи. Наші працівникі повністю автономні, уважно та професійно підходять до кожного обʼєкту. Використовуєм професійні інструменти, в т.ч. пилевловлюючі системи. За прогресом ви можете слідкувати особисто або ж отримувати щоденний фотозвіт.

  6

  Завершення

  Роботи для нас вважаються завершеними, коли проблема повністю вирішена, а також робочі приміщення прибрані, сміття вивезене. Складаємо акт виконаних робіт та проводимо кінцевий розрахунок за досягнутий успішний результат.

  Бажаєте гарантовано вирішити проблему з гідроізоляцією
  на довгі роки

  Зверніться до нас та отримайте консультацію з підбором індивідуальних рішень, їх якісну та оперативну реалізацію

   Або одразу телефонуйте за номером:

   +38 067 86 88 444

   та пишіть:

   Close Menu
   +38 (067) 86-88-444

   консультація та підтримка: пн-пт 08:30-19:00