Skip to main content

Професійна та ефективна
гідроізоляція швів

Оперативне виконання робіт з гідроізоляції швів, як холодних так і деформаційних.
Гарантійне обслуговування 5 років та необмежений строк експлуатації

Консультація та розрахунок

Постійні протікання через шви у бетоні?

Дуже часто гідроізоляції холодних та деформаційних швів приділяють недостатню увагу при будівництві багатоповерхових будинків. І це може призвести до вкрай неприємних наслідків. Протікання води у паркінгу або іншому підземному приміщенні призводять до пошкодження майна, погіршення мікроклімату всього будинку і здоровʼя його мешканців через підвищену вологу, плісняву тощо.

Ми знаємо як та успішно вирішуємо такі проблеми!

Наша команда без перебільшення є експертами в частині гідроізоляції швів, як холодних так і деформаційних, та не лише. Роками протестовані рішення та підходи на десятках обʼєктах різної складності, дозволяють оперативно вирішити проблему практично будь-якої складності з незмінним 100% результатом. Використовуємо технології та матеріали, які дозволяють зберегти цей результат на десятки років.

Також працюючи з нами ви отримуєте:

Чітку та прозору вартість

Перед початком робіт ознайомлюємся з обʼєктом, узгоджуємо з вами обʼєми робіт та складаємо детальну калькуляцію, яка є сталою та фіксованою.

Оперативність та порядок

Професійна команда вузькоспеціалізованих спеціалістів виконує роботи чітко в строки. Сміття вивозим, облаштовуємо захист решти будинку за потреби. Вже через 10-14 днів можна виконувати оздоблювальні роботи

Екологічність та надійність

Працюємо екологічно безпечними матеріалами, задля безпеки вас та вашої родини. Навідміну від бітумів та їм подібним, матеріали повністю безпечні для навколишнього середовища.

Гарантований тривалий захист

Використання полімерцементних матеріалів дозволяє забезпечити стабільно високий рівень захисту протягом 10-20-30 років. Для уникнення "людського фактору" ми надаємо 5 років безумовного гарантійного обслуговування.

Коротко про нашу технологію гідроізоляції швів:

Широкий шов, можливо тріщина у бетоні.

1. Підготовка шва

Шов очищається, вибивається зазвичай за допомогою відбійного молотка та вимивається мийкою високим тиском води з насадкою гідрофреза. Далі шов запаковується безусадковими ремонтними сумішами, іноді використовується поліпропіленовий жгут.

Шов на бетонній стіні, з численними витоками жовтого кольору з інʼєкційних пакерів.

2. Закачування еластичних інʼєкційних матеріалів у деформаційний шов

Виконується закачування особливих еластичних поліуретанових та інших модифікованих сумішей, що зберігають еластичність та надійно заповнюють порожнини шву. Тим самим забезпечуючи повну герметизацію та тривалий термін захисту навіть в умовах постійної вологи та природніх рухів.

Працівник Білдкрафт накладає гідроізоляцію швів на стелю для запобігання витоку води.

3. Нанесення еластичної гідроізоляції

Наносимо еластичну гнучку гідроізоляцію з армуванням склосіткою, що дозволяє покриттю витримувати мікродеформації, а також слугує додатковим захистом для можливого просочування вологи навколо шву.

Широкий шов у стіні, що потребує гідроізоляції.

1. Підготовка шва, зупинка води (якщо є)

Шов очищається, вибивається зазвичай за допомогою відбійного молотка та вимивається мийкою високим тиском води з насадкою гідрофреза. Активні протікання з шву, якщо наявні, зупиняються швидкотвердіючим гідравлічним цементом.

Робітник Білдкрафт по ремонту водопошкоджень на стелі, забезпечення гідроізоляції швів.

2. Герметизація холодного шву

Далі шов запаковується еластичними герметиками, зазвичай на поліуретановій основі, для збереження еластичності та збільшення терміну служби безпроблемної експлуатації. Виконується також запаковка безусадковими цементними сумішами.

Виконана гідроізоляція холодного шву.

3. Улаштування гідроізоляційного покриття

На поверхню шву наносимо еластичну двокомпонентну гідроізоляцію з армуванням склосіткою або еластичну ТЕП стрічку на спеціальний клей. Що забезпечує 100% та тривалий захист від можливих протікань з цього шву.

Декілька прикладів з нашої практики вирішення проблем з гідроізоляцією швів

Рішення

Процес гідроізоляції розпочався з демонтажу бетону, що виявився неякісним під час попередніх етапів робіт, а також очищення арматури від корозії для запобігання подальшого руйнування конструкцій. Далі було проведено розшивку деформаційних та холодних швів, що дозволило детально підготувати базу для наступних етапів.

Застосування гідропломби KRYS Plug допомогло ефективно зупинити активні протікання води, після чого було відновлено геометрію конструкцій і зароблено шви та отвори, що забезпечило їх герметичність на час нанесення основної гідроізоляції.

Також було виконано комплекс інʼєкційної гідроізоляції з застосуванням унікального інʼєкційного матеріалу, який здатен розширюватись як у вологих так і сухих швах, зупиняючи воду та створюючи надійний гнучкий барʼєр для просочування води у подальшому. На поверхні швів також була застосована гнучка гідроізоляція KRYS Flex з армуванням склосіткою.

Такий підхід дозволив створити міцну та довговічну гідроізоляцію, яка захистить конструкції підземного паркінгу від водного впливу на довгі роки, зберігаючи їх стабільність і безпеку використання.

Проблема

Проблеми з гідроізоляцією виникли через велику кількість швів бетонування, рухливість конструкцій стін, наявність старого та нового фундаментів із деформаційними швами, що мають різні площини деформації. Частково бетон був рихлим, а отвори з-під опалубки залишалися незаробленими або були зароблені неякісно.

Матеріали

 • KRYS RM Fast – для відновлення геометрії конструкцій
 • KRYS Flex – для еластичної гідроізоляції
 • KRYS Premium – обмазувальна гідроізоляція
 • KRYS Plug – для зупинки активних протікань води
 • KRYS Inject Aquafoam – для ін’єкційної гідроізоляції

Рішення

Повний демонтаж існуючого оздоблення та мурованих елементів на стінці дозволив отримати доступ до проблемних ділянок. Ретельна підготовка поверхні шляхом штроблення швів, шліфування та очищення високим тиском була критично важлива для забезпечення максимальної адгезії гідроізоляційних матеріалів. Застосування полімерних матеріалів та тимчасової дренажної системи дозволило досягти зниження тиску води і створення оптимальних умов для подальшої ін’єкційної гідроізоляції.

Далі була виконана ін’єкційна гідроізоляція, яка включала в собі свердління отворів на певній глибині та їх послідовне заповнення ін’єкційним матеріалом KYRS Inject Aquafoam, що забезпечило герметизацію швів на мікрорівні.

Завершальний етап передбачав заповнення отворів гідропломбою з надшвидким терміном твердіння та нанесення двошарової гідроізоляції KRYS Flex, посиленої армувальною склосіткою, що забезпечило додаткову міцність та довговічність захисного шару.

Проблема

Підпірна стінка, що служить фундаментом для багатоповерхової будівлі, постійно піддавалася тиску грунтових вод, що призводило до просочування води та вологи через холодні шви та деформаційні з’єднання. Це створювало ризик пошкодження конструкції та необхідність її посилення.

Матеріали

 • KRYS RM Fast – безусадковий ремонтний матеріал
 • KRYS Flex – еластична гідроізоляція
 • KRYS Plug – гідропломба
 • KRYS Inject Aquafoam – полімерна інʼєкційна гідроізоляція

Рішення

Під час робіт з гідроізоляції деформаційних швів у паркінгу, виконано демонтаж оздоблення та мурування на стінці для доступу до холодних швів бетонування. Поверхня була ретельно відшліфована та очищена. Всі деформаційні шви були також ретельно очищені від залишків старої гідроізоляції та бруду. Для мінімізації водного тиску були використані полімерні матеріали, а зароблення швів та примикань виконано за допомогою ремонтного матеріалу KRYS RM Fast.

В швах та деформаційних зонах, були просвердлені отвори для монтажу пакерів, через які здійснено ін’єкційну гідроізоляцію з використанням сучасних інʼєкційних матеріалів, що гарантувало довговічність захисту. Місця свердління пакерів були затампоновані для додаткової герметизації. Завершальним етапом стало нанесення двох шарів еластичної гідроізоляції KRYS Flex на стіну та примикання, з армуванням склосіткою на особливо вразливих ділянках, забезпечуючи міцний та надійний захист.

Проблема

У підземному паркінгу, що експлуатується вже певний постійно спостерігалась проблема з проникненням води через деформаційні та конструкційні шви в бетонних блоках, що розташовані на глибині 10 метрів. Високий тиск грунтових вод створював значне навантаження на стінки.

Матеріали

 • KRYS RM Fast – безусадковий ремонтний матеріал
 • KRYS Flex – еластична гідроізоляція
 • KRYS Plug – миттєва зупинка води
 • KRYS Inject Aquafoam – інʼєкційний гідроізоляційний матеріал

Замовте безкоштовну консультацію експерта з гідроізоляції

Просто залиште свої дані у полі та вам максимально оперативно зателефонують

  Яка вартість гідроізоляції деформаційного шву хоч приблизно?

  Гарантія 5 років, а далі знову вода?

  У мене протікає лише 1(2-3) метри шву, можете відремонтувати лише їх?

  Ви працюєте лише по Києву чи по всій Україні?

  Отримання надійної гідроізоляції швів включає декілька простих етапів

  1

  Заявка

  Ви можете залишити свої контакти у формі, зателефонувати або написати у месенджер

  2

  Консультація

  Вас проконсультує досвідчений спеціаліст, уточнить необхідні деталі та надасть вичерпну інформацію щодо рішення вашої проблеми. У Києві (+30 км) буде здійснений безкоштовний виїзд на обʼєкт.

  3

  Калькуляція

  Ви отримаєте детальну калькуляцію, де будуть вказані обʼєми та вартість робіт, планові витрати матеріалів та їх суму. Без детальної калькуляції дуже важко назвати конкретну вартість робіт, оскільки кожний обʼєкт має певні особливості.

  4

  Договір

  Фіксуємо на папері всі домовленості щодо вартості, строків виконання робіт, а також факт гарантійного обслуговування протягом 5 років. Оплата авансу, що включає лише матеріали для робіт та поточні витрати (дорога, загальні витратні матеріали тощо)

  5

  Процес виконання робіт

  Команда досвідчених професіоналів оперативно розпочинає роботи. Наші працівникі повністю автономні, уважно та професійно підходять до кожного обʼєкту. Використовуєм професійні інструменти, в т.ч. пилевловлюючі системи. За прогресом ви можете слідкувати особисто або ж отримувати щоденний фотозвіт.

  6

  Завершення

  Роботи для нас вважаються завершеними, коли проблема повністю вирішена, а також робочі приміщення прибрані, сміття вивезене. Складаємо акт виконаних робіт та проводимо кінцевий розрахунок за досягнутий успішний результат.

  Бажаєте гарантовано вирішити проблему з гідроізоляцією
  на довгі роки

  Зверніться до нас та отримайте консультацію з підбором індивідуальних рішень, їх якісну та оперативну реалізацію

   Або одразу телефонуйте за номером:

   +38 067 86 88 444

   та пишіть:

   Close Menu
   +38 (067) 86-88-444

   консультація та підтримка: пн-пт 08:30-19:00