Skip to main content

Надійна та ефективна
гідроізоляція паркінгів

Оперативне виконання робіт з гідроізоляції паркінгів будь-якої складності: деформаційні шви, стіни, підлога.
Гарантійне обслуговування 5 років та необмежений строк експлуатації

Консультація та розрахунок

Регулярні затоплення паркінгу?

Ви регулярно проводите ремонти проблемних точок, але довгострокового результату досягти не вдається? Вода проходить крізь тріщини, шви або примикання: стіна-підлога або між перекриттями. Або ж крізь некоректно виконані холодні або деформаційні шви, проникання води через місця вводу комунікацій також є частою причиною небажаної воли та вологи у паркінгу. Це призводить до значних естетичних та експлуатаційних незручностей, пошкодження майна.

Ми знаємо як та успішно вирішуємо такі проблеми!

Маємо досить значний досвід з довготривалого вирішення подібних завдань. Наша  команда готова оперативно надати рішення з гідроізоляції стін паркінгу, герметизації швів та прохідних елементів. Роками протестовані рішення та підходи, що дозволяють вирішити проблему практично будь-якої складності на всі 100%. Використовуєм ефективні та прогресивні технології та матеріали, які дозволяють зберегти цей результат на десятки років.

Також працюючи з нами ви отримуєте:

Чітку та прозору вартість

Перед початком робіт ознайомлюємся з обʼєктом, узгоджуємо з вами обʼєми робіт та складаємо детальну калькуляцію, яка є сталою та фіксованою.

Оперативність та порядок

Професійна команда вузькоспеціалізованих спеціалістів виконує роботи чітко в строки. Сміття вивозим, облаштовуємо захист решти будинку за потреби. Вже через 10-14 днів можна виконувати оздоблювальні роботи

Екологічність та надійність

Працюємо екологічно безпечними матеріалами, задля безпеки вас та вашої родини. Навідміну від бітумів та їм подібним, матеріали повністю безпечні для навколишнього середовища.

Гарантований тривалий захист

Використання полімерцементних матеріалів дозволяє забезпечити стабільно високий рівень захисту протягом 10-20-30 років. Для уникнення "людського фактору" ми надаємо 5 років безумовного гарантійного обслуговування.

Коротко про нашу технологію гідроізоляції підвалів:

Професійний апарат високого тиску води на фоні вологої бетонної стіни та підлоги у підвальному приміщенні.

1. Підготовка поверхні

Очищення поверхні перед гідроізоляцією є важливим етапом. Якщо є активний потік води, зупиняємо його гідропломбою. Далі вже готуємо поверхню: виконуємо демонтаж старого покриття, шліфування поверхні алмазними чашками від бітуму, виступів та нерівностей, мийку високим тиском води з насадкою гідрофреза. Де необхідно, поверхня вирівнюється швидкотвердіючими сумішами.

Бетонна підлога з’єднується зі стіною з видимою викружкою по примиканню виконаною з ремонтної цементної суміші.

2. Гідроізоляція стиків, примикань та швів (за наявності)

По стикам та примиканням робимо штробу та також запаковуємо безусадковою ремонтною сумішшю. Наносимо еластичну гнучку гідроізоляцію з армуванням склосіткою, що дозволяє покриттю витримувати мікродеформації, яким можуть піддаватись примикання.

Порожній бетонні стіни та підлога паркінгу з опорними стовпами та нанесеною гідроізоляцією.

3. Захист поверхні стін та підлоги паркінгу

Наносимо полімерцементні гідроізоляційні суміші на стіни та підлогу. Ми використовуємо лише високоякісні перевірені суміші з найвищими показниками по водонепроникності та іншими експлуатаційними характеристиками. Обмазувальна гідроізоляція дозволяє виконати безшовне покриття навіть найскладнішої конструкції у досить короткі строки та з легкістю витримує постійний, навіть значний, тиск води. Товщина гідроізоляційного шару складає всього 2 мм.

Труба, що введена крізь бетонну стіну, виконана гідроізоляція навколо неї.

4. Завершальні роботи, захист та експлуатація

Паралельно також виконується герметизація місць вводу комунікацій (вода, електрика, тощо). В цілому в середньому вже через 14 діб на гідроізоляційне покриття можна наносити оздоблення. Ніякої додаткової обробки не потрібно. Покриття має високу міцність і може експлутуватись без додаткового захисту, проте у разі інтенсивного використання приміщення рекомендуємо все ж влаштувати захисну штукатурку або стяжку.

Широкий шов, можливо тріщина у бетоні.

1. Підготовка шва

Шов зачищаєм, зазвичай вибиваєм відбійним молотком, і виконуємо мийку високим тиском з водоструминною насадкою. Далі шов запаковуємо безусадковими ремонтними сумішами, іноді використовуємо поліпропіленовий джгут.

Шов на бетонній стіні, з численними витоками жовтого кольору з інʼєкційних пакерів.

2. Закачування еластичних інʼєкційних сумішей у шви паркінгу

Виконується закачування особливих еластичних поліуретанових та інших модифікованих сумішей, що зберігають еластичність та надійно заповнюють порожнини шву. Тим самим забезпечуючи повну герметизацію та тривалий термін захисту навіть в умовах постійної вологи та природніх рухів.

Робітник Білдкрафт по ремонту водопошкоджень на стелі, забезпечення гідроізоляції швів.

3. Нанесення еластичної гідроізоляції на поверхню

Наносимо еластичну гнучку гідроізоляцію з армуванням склосіткою, що дозволяє покриттю витримувати мікродеформації, а також слугує додатковим захистом для можливого просочування вологи навколо шву.

Декілька прикладів з нашої практики вирішення проблем з водою у паркінгу

Рішення

Робочий процес розпочався з тщательного очищення поверхні стін від бетонного молочка, формування штроб у місцях примикань і видалення матеріалу з отворів опалубки. Для забезпечення ідеальної чистоти поверхні було застосовано мийку високим тиском.

Далі, примикання та холодні шви бетону були зароблені сумішшю KRYS RM Fast, що дозволило створити ідеальну основу для наступного етапу гідроізоляції. Застосування еластичної гідроізоляції KRYS Flex з подальшим армуванням склосіткою надало додаткову міцність примиканням і холодним швам. Завершальним кроком стало нанесення KRYS Premium з проникаючою дією для надійного захисту решти бетонної поверхні. Також було виконано утеплення фундаменту і монтаж захисної дренажної мембрани для захисту утеплювача від механічних пошкоджень при засипці.

Проблема

Забудовник в минулому мав негативний досвід з використання бітумних та рулонних матеріалів для гідроізоляції, тому для нової черги будівництва були обрані сучасні рішення для уникнення проблем з експлуатацією у майбутньому. В цілому зовнішня гідроізоляція стін підземного паркінгу на цьому обʼєктів представляла собою комплексну задачу з унікальними умовами реалізації через обмежений фізичний простір.

Матеріали

 • KRYS RM Fast – безусадкова ремонтна суміш
 • KRYS Flex – еластична обмазувальна гідроізоляція
 • KRYS Premium: проникаюча обмазувальна гідроізоляція

Рішення

Виконали демонтаж пошкоджених ділянок бетону для усунення слабких місць і підготовки основи до нової гідроізоляції. Очистили арматуру від корозії для відновлення її захисних властивостей і забезпечення додаткової міцності конструкції.

Були виконані деформаційні шви і холодні шви для створення однорідної і сумісної поверхні для гідроізоляційного матеріалу. Довелось застосовувати гідропломбу для негайної зупинки активних протікань води для забезпечечення сухого середовища для подальших робіт.
Далі виконали відновлення геометрії конструкції для її зміцнення та підготовки до нанесення гідроізоляційних матеріалів.

Наступним етапом стало виконання комплексу робіт з ін’єкційної гідроізоляції деформаційних швів з використанням сучасних поліуретанових сумішей, що забезпечило довготривалий захист від проникнення води.

Завдяки комплексному підходу до гідроізоляції підземного паркінгу вдалося не тільки вирішити існуючі проблеми з проникненням води, а й значно посилити загальну конструкцію, забезпечивши її довговічність і надійність.

Проблема

Підземний паркінг мав численні деформаційні шви та місця введення інженерних комунікацій, які виявилися вразливими місцями для проникнення води. Неякісне виконання робіт на етапі заливки бетону, в тому числі використання бентонітового профілю, не забезпечило належної гідроізоляції. Різні площини деформації в старих і нових сегментах фундаменту ускладнили ситуацію, і в деяких місцях бетон виявився нещільним і крихким.

Матеріали

 • KRYS RM Fast – для відновлення геометрії конструкцій
 • KRYS Flex – для еластичної гідроізоляції
 • KRYS Premium – обмазувальна гідроізоляція
 • KRYS Plug – для зупинки активних протікань води
 • KRYS Inject Aquafoam – для ін’єкційної гідроізоляції

Рішення

Була виконана комплексна процедура, що починалася з демонтажу всіх неміцних елементів бетону, а також ретельного очищення арматури від корозії. Шви між бетонними елементами розчищали та готували до подальшої гідроізоляції. За допомогою гідропломби було оперативно зупинено активне протікання води, що дозволило приступити до відновлювальних робіт без ризику подальшого затоплення.

Для забезпечення довготривалої ефективності на пошкоджені ділянки нанесли два шари еластичної гідроізоляції. Шви також були проінʼєктовані гідрофільним еластичним полімерним матеріалов, який надійно заповнив усі порожнини та утворив гідроізоляційний бар’єр для води.

Проблема

Численні проникання води через деформаційні та холодні шви в бетонних конструкціях паркінгу створювали незручності для нормальної експлуатації. Пористість матеріалу та неякісний бетон, з якого були зведені стіни, лише посилили проблему, викликаючи потребу в максимальному оперативному усуненню протікань.

Матеріали

 • KRYS RM Fast – безусадковий ремонтний матеріал
 • KRYS Flex – еластична гідроізоляція
 • KRYS Plug – спеціалізований матеріал для швидкого зупинення активного протікання води.
 • KRYS Inject Aquafoam ін’єкційна система для еластичної гідроізоляції та заповнення порожнин

Замовте безкоштовну консультацію експерта з гідроізоляції

Просто залиште свої дані у полі та вам максимально оперативно зателефонують

  Яка вартість гідроізоляції стін паркінгу хоч приблизно?

  Гарантія 5 років, а далі знову вода у паркінгу?

  У нас видимі протікання лише у 3-4 місцях, можете відремонтувати лише їх?

  Краще внутрішня чи зовнішня гідроізоляція стін паркінгу, що будується?

  Ви працюєте лише по Києву чи по всій Україні?

  Отримання надійної гідроізоляції паркінгу включає декілька простих етапів

  1

  Заявка

  Ви можете залишити свої контакти у формі, зателефонувати або написати у месенджер

  2

  Консультація

  Вас проконсультує досвідчений спеціаліст, уточнить необхідні деталі та надасть вичерпну інформацію щодо рішення вашої проблеми. У Києві (+30 км) буде здійснений безкоштовний виїзд на обʼєкт.

  3

  Калькуляція

  Ви отримаєте детальну калькуляцію, де будуть вказані обʼєми та вартість робіт, планові витрати матеріалів та їх суму. Без детальної калькуляції дуже важко назвати конкретну вартість робіт, оскільки кожний обʼєкт має певні особливості.

  4

  Договір

  Фіксуємо на папері всі домовленості щодо вартості, строків виконання робіт, а також факт гарантійного обслуговування протягом 5 років. Оплата авансу, що включає лише матеріали для робіт та поточні витрати (дорога, загальні витратні матеріали тощо)

  5

  Процес виконання робіт

  Команда досвідчених професіоналів оперативно розпочинає роботи. Наші працівникі повністю автономні, уважно та професійно підходять до кожного обʼєкту. Використовуєм професійні інструменти, в т.ч. пилевловлюючі системи. За прогресом ви можете слідкувати особисто або ж отримувати щоденний фотозвіт.

  6

  Завершення

  Роботи для нас вважаються завершеними, коли проблема повністю вирішена, а також робочі приміщення прибрані, сміття вивезене. Складаємо акт виконаних робіт та проводимо кінцевий розрахунок за досягнутий успішний результат.

  Бажаєте гарантовано вирішити проблему з гідроізоляцією
  на довгі роки

  Зверніться до нас та отримайте консультацію з підбором індивідуальних рішень, їх якісну та оперативну реалізацію

   Або одразу телефонуйте за номером:

   +38 067 86 88 444

   та пишіть:

   Close Menu
   +38 (067) 86-88-444

   консультація та підтримка: пн-пт 08:30-19:00