Skip to main content

Оперативна та ефективна
гідроізоляція резервуарів

Професійне виконання робіт з гідроізоляції резервуарів, а також басейнів, ставків, фонтанів та будь-яких бетонних водойм.
Гарантійне обслуговування 5 років та необмежений строк експлуатації

Консультація та розрахунок

Чим небезпечна неякісна гідроізоляція резервуару?

В процесі експлуатації резервуарів, басейнів чи бетонний водойм часто виникають проблеми з утриманням води всередині ємності, або ж прониканням води ззовні. Причинами можуть бути як неякісна так і некоректно підібрана гідроізоляція при будівництві споруди. Як наслідок, проблеми лише посилються з часом та резервуар не виконує своїх функцій і навіть спричиняє великі незручності навколишнім спорудам.

Ми знаємо як та успішно вирішуємо такі завдання!

Наша команда без перебільшення є експертами по частині гідроізоляції резервуарів, басейнів та інших бетонних водойм та не лише. Роками протестовані рішення та підходи, що дозволяють вирішити проблему практично будь-якої складності на всі 100%. Використовуєм технології та матеріали, які дозволяють зберегти цей результат на десятки років.

Також працюючи з нами ви отримуєте:

Чітку та прозору вартість

Перед початком робіт ознайомлюємся з обʼєктом, узгоджуємо з вами обʼєми робіт та складаємо детальну калькуляцію, яка є сталою та фіксованою.

Оперативність та порядок

Професійна команда вузькоспеціалізованих спеціалістів виконує роботи чітко в строки. Сміття вивозим, облаштовуємо захист решти будинку за потреби. Вже через 10-14 днів можна виконувати оздоблювальні роботи

Екологічність та надійність

Працюємо екологічно безпечними матеріалами, задля безпеки вас та вашої родини. Навідміну від бітумів та їм подібним, матеріали повністю безпечні для навколишнього середовища.

Гарантований тривалий захист

Використання полімерцементних матеріалів дозволяє забезпечити стабільно високий рівень захисту протягом 10-20-30 років. Для уникнення "людського фактору" ми надаємо 5 років безумовного гарантійного обслуговування.

Коротко про нашу технологію гідроізоляції резервуарів:

Працівник Білдкрафт наносить ремонту суміш на нерівну бетонну стінку резервуара.

1. Підготовка поверхні

Очищення бетонної поверхні перед нанесенням гідроізоляція є надзвичайно важливим етапом. Якісна підготовка – необхідна складова успіху. Ми вимиваємо всю поверхню високим тиском води з насадкою гідрофреза. Виконуємо демонтаж старого покриття, шліфування поверхні алмазними чашками від виступів та нерівностей, виконуємо шпаклювання значних вибоїн високоміцними ремонтними сумішами.

Труби, що проходять через бетонну стіну з недавно нанесеною гідроізоляцією.

2. Улаштування швів, примикань та місць вводу комунікацій

Наступний етап передбачає виконання потенційно вразливих місць: стики стіна-підлога, стіна-стеля, стіна-стіна. А також надійно герметизуємо шви та місця вводу комунікацій за допомогою поліуретанових та полімерцементних сумішей.

Працівник Білдкрафт наносить гідроізоляційний матеріал на стіну в резервуарі.

3. Захист поверхні резервуару гідроізоляційним покриттям

Наносимо полімерцементне гідроізоляційне покриття на стіни, підлогу, стелю. Ми використовуємо лише високоякісні перевірені суміші з найвищими показниками по водонепроникності та іншими експлуатаційними характеристиками. Обмазувальна гідроізоляція дозволяє виконати безшовне покриття навіть найскладнішої конструкції у досить короткі строки та з легкістю витримує постійний та значний тиск води. Товщина гідроізоляційного шару складає всього 2 мм. Також, специфіка резервуарів, фонтанів та інших бетонних ємностей вимагає особливої уваги до екологічності матеріалів. Тому ми працюємо виключно з матеріалами, які мають допуск до постійного контакту з питною водою.

Резервуар чистої води з нанесеною гідроізоляцією.

4. Декоративне оздоблення, захист та подальша експлуатація

В цілому в середньому вже через 14 діб резервуар готовий до експлуатації. Гідроізоляційне покриття можна залишити як є, вода може контактувати з нею безпосередньо. За необхідності на гідроізоляційне покриття можна нанести різноманітне декоративне оздоблення: керамічна плитка, мозаїка, шпатлівка, фарба тощо. Ніякої додаткової підготовки не потрібно.

Декілька прикладів з нашої практики вирішення завдань з гідроізоляції резервуарів

Рішення

У рамках проекту було виконано демонтаж старої штукатурки та слабкого, пошкодженого бетону. Тріщини та шви бетонних конструкцій були ретельно проштроблені, а поверхня бетону очищена піскоструйним способом та мийкою високого тиску для відкриття пор бетону. Пошкоджені ділянки бетону, примикання та геометрія конструкцій були відновлені за допомогою високоміцного ремонтного матеріалу.

Для забезпечення максимальної герметичності було нанесено два шари еластичної гідроізоляції, що має дозвіл на постійний контакт з питною водою, армованої склосіткою, особливо на примиканнях, для їх посилення. Такий підхід дозволив відновити гідроізоляцію резервуара та надійно захистити його від втрати підготовленої води та проникнення сторонньої води, забезпечивши тривалу безпроблемну експлуатацію.

Проблема

Основною проблемою було проникнення води через старе бетонне перекриття та стіни. Стара гідроізоляція не виконувала своїх функцій, що призводило до значних втрат підготовленої до споживання води, а також проникнення води ззовні.

Матеріали

 • КRYS RM Fast – безусадковий ремонтний матеріал.
 • KRYS Flex – еластична гідроізоляція.
 • KRYS Plug – швидкотвердіючий ремонтний матеріал для зупинки водопроникнення.

Рішення

Виконали демонтаж неміцних елементів, зашліфували дефектні ділянки для забезпечення рівної поверхні, а також ретельно очистили поверхню за допомогою гідроструменевого апарата високого тиску (до 300 атм) для глибокого очищення основи від бруду, солей та слідів хімікатів. По примиканням виконали штроби для забезпечення міцного зчеплення ізоляційних матеріалів з основою.

Відновили поверхню за допомогою ремонтного матеріалу, запакували примикання та шви із створенням скруглень для покращення адгезії гідроізоляційних шарів.

Поверхню стін та примикання захистили двома шарами двокомпонентної еластичної гідроізоляції для надійного захисту від хімічного впливу та проникнення вологи.

Проблема

Бетонні та цегляні резервуари на виробничому підприємстві, призначені для зберігання розчинів, з часом демонструють ознаки деградації через хімічну корозію та ерозію, що призводить до витоку розчинів, зниження їхньої якості та створення потенційної небезпеки для навколишнього середовища. Відсутність адекватної гідроізоляції та захисту від помірних хімічних впливів спричиняє руйнування бетону та цегли, що вимагає невідкладних заходів з відновлення та захисту цих конструкцій.

Матеріали

 • KRYS RM FAST – для швидкого та ефективного ремонту та підготовки поверхні
 • KRYS FLEX – для високоеластичної міцної гідроізоляції та захисту конструкції резервуарів від руйнування та хімічного впливу

Рішення

Виконали підготовчі роботи, всі стики та з’єднання були ретельно очищені та підготовлені. Застосування кутових шліфувальних машин та водострумінного очищення для видалення бетонного молока забезпечило ідеальну поверхню для адгезії. Виконали примикання та отвори, використовуючи ремонтний матеріал з формуванням скруглених країв для зниження напруги на цих ділянках.

Для внутрішньої та зовнішньої частин резервуарів з невеликим заглибленням застосовано гнучку полімерцементну гідроізоляцію. Зовнішня гідроізоляція резервуарів, повністю заглиблених під землю, виконана за допомогою жорсткої обмазувальної гідроізоляції з проникаючою дією для забезпечення додаткового захисту від проникнення води.

Всередині було нанесено 2 шари гнучкою гідроізоляції для забезпечення довготривалого захисту резервуарів. Цей комплексний підхід до гідроізоляції забезпечував надійний захист пожежних резервуарів від потенційного проникнення води ззовні та уникнення втрат води зсередини.

Проблема

Замовник звернувся до нас на стадії заливки фундаментів, ми чітко пропрацювали проєкт та видали технічне рішення по гідроізоляції. Деякі резервуари були повністю під землею, деякі були з насипом до 0,5 м, відповідно потрібно було виконувати гідроізоляцію за різними технологіями.

Матеріали

 • KRYS RM Fast – ремонтний матеріал
 • KRYS Flex – eластична гідроізоляційна мембрана для високої гнучкості та міцності
 • KRYS Premium – обмазувальна гідроізоляція з проникаючими властивостями для додаткового захисту

Замовте безкоштовну консультацію експерта з гідроізоляції

Просто залиште свої дані у полі та вам максимально оперативно зателефонують

  Яка вартість гідроізоляції мого резервуару/басейну хоч приблизно?

  Гарантія 5 років, а далі що?

  Ви працюєте лише по Києву чи по всій Україні?

  Отримання надійної гідроізоляції вашого резервуару чи басейну включає декілька простих етапів

  1

  Заявка

  Ви можете залишити свої контакти у формі, зателефонувати або написати у месенджер

  2

  Консультація

  Вас проконсультує досвідчений спеціаліст, уточнить необхідні деталі та надасть вичерпну інформацію щодо рішення вашої проблеми. У Києві (+30 км) буде здійснений безкоштовний виїзд на обʼєкт.

  3

  Калькуляція

  Ви отримаєте детальну калькуляцію, де будуть вказані обʼєми та вартість робіт, планові витрати матеріалів та їх суму. Без детальної калькуляції дуже важко назвати конкретну вартість робіт, оскільки кожний обʼєкт має певні особливості.

  4

  Договір

  Фіксуємо на папері всі домовленості щодо вартості, строків виконання робіт, а також факт гарантійного обслуговування протягом 5 років. Оплата авансу, що включає лише матеріали для робіт та поточні витрати (дорога, загальні витратні матеріали тощо)

  5

  Процес виконання робіт

  Команда досвідчених професіоналів оперативно розпочинає роботи. Наші працівникі повністю автономні, уважно та професійно підходять до кожного обʼєкту. Використовуєм професійні інструменти, в т.ч. пилевловлюючі системи. За прогресом ви можете слідкувати особисто або ж отримувати щоденний фотозвіт.

  6

  Завершення

  Роботи для нас вважаються завершеними, коли проблема повністю вирішена, а також робочі приміщення прибрані, сміття вивезене. Складаємо акт виконаних робіт та проводимо кінцевий розрахунок за досягнутий успішний результат.

  Бажаєте гарантовано вирішити проблему з гідроізоляцією
  на довгі роки

  Зверніться до нас та отримайте консультацію з підбором індивідуальних рішень, їх якісну та оперативну реалізацію

   Або одразу телефонуйте за номером:

   +38 067 86 88 444

   та пишіть:

   Close Menu
   +38 (067) 86-88-444

   консультація та підтримка: пн-пт 08:30-19:00