Skip to main content

Професійна та надійна
гідроізоляція тераси

Оперативне виконання робіт з гідроізоляції терас, балконів та експлуатованих покрівель.
Гарантійне обслуговування 5 років та необмежений строк експлуатації

Консультація та розрахунок

Чому важлива якісна гідроізоляція тераси?

Гідроізоляцію часто обходять увагою при будівництві будинку та облаштуванню терас чи балконів. Це призводить до вкрай неприємних наслідків. Радикальне зменшення терміну експлуатації декоративного оздоблення тераси, протікання води у приміщення призводять до пошкодження майна, погіршення мікроклімату всього будинку і здоровʼя його мешканців через плісняву.

Ми знаємо як та успішно вирішуємо такі проблеми!

Наша команда без перебільшення є експертами по частині гідроізоляції терас, балконів, експлуатованих покрівель та не лише. Роками протестовані рішення та підходи, що дозволяють вирішити проблему практично будь-якої складності на всі 100%. Використовуєм технології та матеріали, адаптовані до наших кліматичних умов, які дозволяють зберегти цей результат на десятки років.

Також працюючи з нами ви отримуєте:

Чітку та прозору вартість

Перед початком робіт ознайомлюємся з обʼєктом, узгоджуємо з вами обʼєми робіт та складаємо детальну калькуляцію, яка є сталою та фіксованою.

Оперативність та порядок

Професійна команда вузькоспеціалізованих спеціалістів виконує роботи чітко в строки. Сміття вивозим, облаштовуємо захист решти будинку за потреби. Вже через 10-14 днів можна виконувати оздоблювальні роботи

Екологічність та надійність

Працюємо екологічно безпечними матеріалами, задля безпеки вас та вашої родини. Навідміну від бітумів та їм подібним, матеріали повністю безпечні для навколишнього середовища.

Гарантований тривалий захист

Використання полімерцементних матеріалів дозволяє забезпечити стабільно високий рівень захисту протягом 10-20-30 років. Для уникнення "людського фактору" ми надаємо 5 років безумовного гарантійного обслуговування.

Коротко про нашу технологію гідроізоляції терас:

Бетонна поверхня на терасах біля будівлі з ознаками розтріскування та розколювання.

1. Підготовка поверхні

Очищення поверхні перед гідроізоляцією є важливим етапом. Виконуємо демонтаж зіпсованої стяжки, неякісної гідроізоляції. Далі готуємо поверхню: шліфуємо поверхню алмазними чашками усуваємо значні виступи та нерівності, виконуємо мийку високим тиском води з насадкою гідрофреза.

Бетонна поверхня тераси, що веде до скляних дверей, стик тераси з будинком зароблений ремонтною сумішшю.

2. Улаштування примикань та швів. Фінішна підготовка поверхні

Виконуємо примикання тераси чи балкону з будинком, а також парапети (за наявності). Також гідроізолюємо міжпанельні шви (у випадку плит перекриття) та інших деформаційних елементів. За необхідності шпаклюємо поверхню та/або грунтуємо.

Двоє працівників Білдкрафт проводять гідроізоляцію плоского даху біля водойми.

3. Нанесення гідроізоляції на поверхню тераси чи балкону

Наносимо полімерцементні гідроізоляційні суміші на стіни та підлогу. Ми використовуємо лише високоякісні перевірені суміші з найвищими показниками по водонепроникності та іншими експлуатаційними характеристиками, адаптованими до наших кліматичних умов. Обмазувальна гідроізоляція дозволяє виконати безшовне покриття навіть найскладнішої конструкції у досить короткі строки та з легкістю витримує постійний, навіть значний, тиск води. Товщина гідроізоляційного шару складає всього 2 мм.

Бетонна поверхня з жолобом для стікання дощової води з ділянкою гідроізоляції, нанесеною вздовж стику підлоги зі стіною.

4. Улаштування лотків, воронок, трапів та інших елементів

На поверхні тераси чи балкону часто монтуються різноманітні елементи для збору дощової води тощо. Ми виконуємо якісне примикання цих елементів до поверхні тераси та надійно герметизуємо їх.

Тераса чи балкон вкритий гідроізоляцією білого кольору.

5. Завершальні роботи та експлуатація

В середньому через 3 доби (залежить від погодних умов), гідроізоляційне покриття готове до подальших робіт: для прикладу укладання керамічної плитки чи іншого декоративного покриття. За домовленістю, ми також виконуємо утеплення тераси, шар вирівнюючої стяжки та гідроізоляції для її захисту та значного подовження її безпроблемної експлуатації.

Декілька прикладів з нашої практики вирішення проблем з гідроізоляцією балконів та терас

Рішення

На етапі підготовки було проведено очищення поверхні від нерівностей, демонтовано пошкоджений бетон та поверхня була очищена від бетонного молочка. Всі тріщини та примикання були ретельно заштроблені та заповнені безусадковими ремонтними матеріалами. Далі було застосований еластичний гідроізоляційний матеріал для створення двошарового рівня гідро- та пароізоляції. Замовник самостійно забезпечив утеплення відповідно до регіональних норм та влаштував ухил для стяжки. Наша команда продовжила роботи, зосередившись на основному рівні гідроізоляції під терасну плитку, встановленні водозливних воронок та нанесенні ще двох шарів еластичної гідроізоляції для максимального захисту від води та вологи, забезпечивши тривалий гідроізоляційний захист.

Проблема

Ключовою проблемою була фільтрація води через тріщини в бетонній плиті перекриття, а також через місця прилягання до фасаду будівлі та зовнішніх парапетів.

Матеріали

 • KRYS RM Fast – безусадкова ремонтна суміш
 • KRYS Flex – еластична гідроізоляція
 • KRYS Primer – полімерна грунтовка

Рішення

Спочатку було застосовано глибокопроникаючу полімерну грунтовку для укріплення верхніх шарів основи перед нанесенням гідроізоляції. З метою створення надійного з’єднання між гідроізоляційним шаром та фасадною частиною тераси і балконів, використано високоміцний ремонтний матеріал для формування скруглень по примиканням. Після цього, для забезпечення максимальної герметичності, була нанесена еластична двокомпонентна гідроізоляція у два шари, посилені армувальною склосіткою, зокрема по всім примиканням. Такий підхід гарантує довготривалий захист балконів від проникнення води та впливу несприятливих погодних умов.

Проблема

Забудовник на основі попереднього негативного досвіду з самостійним виконанням гідроізоляції або використанням неефективних методів, таких як мастика чи руберойд, вирішив звернутися до нас на ранній стадії будівництва нової черги багатоповерхового житлового комплексу

Матеріали

 • KRYS RM Fast – безусадковий ремонтний матеріал
 • KRYS Flex – еластична гідроізоляція
 • KRYS Primer – грунтовка для підготовки основи

Рішення

Одразу було виконане ретельне очищення поверхні тераси від крихких частин за допомогою мийки високим тиском води (до 300 атм). Части поверхні потребувала ремонту, тому виступи зашліфували, ямки відремонтовали високоміцним ремонтним матеріалом.

Примикання до стін, а також шви виконали комплексом матеріалів: безусадковий ремонтний матеріал та еластична гідроізоляційна стрічка. На поверхню терас нанесли еластичну двокомпонентну гідроізоляційну суміш, що зберігає гнучкість навіть при наднизьких температур, що дозволяє зберегти цілісність гідроізоляції при великих морозах. Тераса готова до нанесення подальшого оздоблення, у даному випадку це терасна дошка. Були встановлені також водостічні воронки, виконана ухилоутворююча стяжка, та був нанесений другий рівень еластичної гідроізоляції.

Проблема

Великі тераси ресторанного комплексу на етапі капітального ремонту. Через тріщини в бетонній плиті перекриття та через примикання до зовнішніх елементів будівлі відбувалося проникнення води. Замовником прийняте рішення зробити якісну гідроізоляцію для убезпечення себе від подальших проблем в експлуатації.

Матеріали

 • KRYS RM Fast – високоміцний безусадковий ремонтний матеріал
 • KRYS Flex – еластична двокомпонентна гідроізоляція
 • KRYS Primer – полімерна грунтовка

Замовте безкоштовну консультацію експерта з гідроізоляції

Просто залиште свої дані у полі та вам максимально оперативно зателефонують

  Яка вартість гідроізоляції тераси/балкону хоч приблизно?

  Гарантія 5 років, а далі тераса почне протікати?

  Не хочу знімати плитку з тераси, чи можна зробити гідроізоляцію зверху?

  Ви працюєте лише по Києву чи по всій Україні?

  Отримання надійної гідроізоляції вашої тераси чи балкону включає декілька простих етапів

  1

  Заявка

  Ви можете залишити свої контакти у формі, зателефонувати або написати у месенджер

  2

  Консультація

  Вас проконсультує досвідчений спеціаліст, уточнить необхідні деталі та надасть вичерпну інформацію щодо рішення вашої проблеми. У Києві (+30 км) буде здійснений безкоштовний виїзд на обʼєкт.

  3

  Калькуляція

  Ви отримаєте детальну калькуляцію, де будуть вказані обʼєми та вартість робіт, планові витрати матеріалів та їх суму. Без детальної калькуляції дуже важко назвати конкретну вартість робіт, оскільки кожний обʼєкт має певні особливості.

  4

  Договір

  Фіксуємо на папері всі домовленості щодо вартості, строків виконання робіт, а також факт гарантійного обслуговування протягом 5 років. Оплата авансу, що включає лише матеріали для робіт та поточні витрати (дорога, загальні витратні матеріали тощо)

  5

  Процес виконання робіт

  Команда досвідчених професіоналів оперативно розпочинає роботи. Наші працівникі повністю автономні, уважно та професійно підходять до кожного обʼєкту. Використовуєм професійні інструменти, в т.ч. пилевловлюючі системи. За прогресом ви можете слідкувати особисто або ж отримувати щоденний фотозвіт.

  6

  Завершення

  Роботи для нас вважаються завершеними, коли проблема повністю вирішена, а також робочі приміщення прибрані, сміття вивезене. Складаємо акт виконаних робіт та проводимо кінцевий розрахунок за досягнутий успішний результат.

  Бажаєте гарантовано вирішити проблему з гідроізоляцією
  на довгі роки

  Зверніться до нас та отримайте консультацію з підбором індивідуальних рішень, їх якісну та оперативну реалізацію

   Або одразу телефонуйте за номером:

   +38 067 86 88 444

   та пишіть:

   Close Menu
   +38 (067) 86-88-444

   консультація та підтримка: пн-пт 08:30-19:00