Skip to main content

Надійна та ефективна
гідроізоляція підземних приміщень

Оперативне та професйне виконання робіт з гідроізоляції підземних приміщень будь-якого призначення: сховища, погреби, льохи та інших. Як зовнішньої так і внутрішньої.
Гарантійне обслуговування 5 років та необмежений строк експлуатації

Консультація та розрахунок

Регулярні затоплення підвального приміщення?

Гідроізоляцію часто обходять увагою при будівництві підземних приміщень різних типів: погреби, бомбосховища, підвальні приміщення різного типу та використання. І це може призводити до вкрай неприємних наслідків. Протікання води у таких приміщеннях призводять до пошкодження майна, погіршення мікроклімату і здоровʼя через плісняву, неможливість експлуатувати його в принципі (адже регулярно набирається води “по коліно”). Навіть естетичні незручності вже вимагають негайного вирішення.

Ми знаємо як та успішно вирішуємо такі проблеми!

Наша команда без перебільшення є експертами по частині гідроізоляції підземних приміщень, що виконані з цегли, з монолітного бетону чи збірних залізобетонних конструкцій. Роками випробувані рішення та підходи, що дозволяють вирішити проблему практично будь-якої складності на всі 100%. Як з середини приміщення та і з зовнішньої. Використовуєм технології та матеріали, які дозволяють зберегти цей результат на десятки років.

Також працюючи з нами ви отримуєте:

Чітку та прозору вартість

Перед початком робіт ознайомлюємся з обʼєктом, узгоджуємо з вами обʼєми робіт та складаємо детальну калькуляцію, яка є сталою та фіксованою.

Оперативність та порядок

Професійна команда вузькоспеціалізованих спеціалістів виконує роботи чітко в строки. Сміття вивозим, облаштовуємо захист решти будинку за потреби. Вже через 10-14 днів можна виконувати оздоблювальні роботи

Екологічність та надійність

Працюємо екологічно безпечними матеріалами, задля безпеки вас та вашої родини. Навідміну від бітумів та їм подібним, матеріали повністю безпечні для навколишнього середовища.

Гарантований тривалий захист

Використання полімерцементних матеріалів дозволяє забезпечити стабільно високий рівень захисту протягом 10-20-30 років. Для уникнення "людського фактору" ми надаємо 5 років безумовного гарантійного обслуговування.

Коротко про нашу технологію гідроізоляції підземних приміщень:

Миття під тиском брудної бетонної стіни підвалу.

1. Підготовка поверхні

Очищення поверхні перед гідроізоляцією є важливим етапом. Якщо є активний потік води, зупиняємо його гідропломбою. Далі вже готуємо поверхню: виконуємо демонтаж старого покриття, шліфування поверхні алмазними чашками від бітуму, виступів та нерівностей, мийку високим тиском води з насадкою гідрофреза. Де необхідно, поверхня вирівнюється швидкотвердіючими сумішами.

Бетонна підлога з’єднується зі стіною з видимою викружкою по примиканню виконаною з ремонтної цементної суміші.

2. Гідроізоляція примикань стіна-підлога, стіна-стіна

У місцях цих примикань формуємо штробу та заповнюємо її міцною безусадковою сумішшю. На поверхню наносимо еластичне та гнучке гідроізоляційне покриття з армуванням склосіткою, що надає здатність покриттю витримувати мікродеформації, які виникатимуть у майбутньому. Таким чином досить вразливий елемент конструції буде надійно загерметизовано

Працівник Білдкрафт наносить гідроізоляційний матеріал на стіну в резервуарі.

3. Захист поверхні стін та підлоги

Для захисту стін та підлоги застосовуємо цементні гідроізоляційні суміші з високою концентрацією полімерів. Використовуємо виключно високоякісні перевірені суміші з відмінними показниками водонепроникності та іншими характеристиками. Завдяки обмазувальній гідроізоляції ми створюємо безшовне, екологічно безпечне покриття на конструкціях будь-якої конфігурації товщиною всього 2 мм. Проте цього достатньо, щоб витримувати постійний високий тиск води як ззовні так і зсередини

Виконана інʼєкційна гідроізоляція у бетонну стіну

4. Виконання інʼєкційної гідроізоляції стін (за необхідності)

В залежності від типу та стану конструкції та характеру тиску води виконується інʼєктування висококласними поліуретановими сумішами або ж матеріалами на силіконатній основі. Це може бути як відсічна горизонтальна гідроізоляція, щоб усунути капілярне проникнення вологи в цеглу або ж загальна обʼємна гідроізоляція стін. Виконуємо буріння отворів у певній конфігурації та здійснюємо закачування сумішей під тиском або без тиску у стіну

Нанесення штукатурки на стіну після гідроізоляції.

5. Завершальні роботи, захист та експлуатація

Паралельно також виконується герметизація місць вводу комунікацій (вода, електрика, тощо). В цілому в середньому вже через 14 діб на гідроізоляційне покриття можна наносити оздоблення. Ніякої додаткової обробки не потрібно так як поверхня має шорстку структуру. Також покриття має високу міцність і може експлутуватись без додаткового захисту, проте у разі інтенсивного використання приміщення рекомендуємо все ж влаштувати захисну штукатурку або стяжку.

Декілька прикладів з нашої практики вирішення проблем з водою у підземних приміщеннях

Рішення

Для вирішення цього завдання був застосований комплексний підхід, що заключався у захисті як монолітних бетонних стін, так і підлоги підвального приміщення. Використовуючи ремонтний матеріал, ми здійснили ремонт та підготовку поверхонь для створення міцної основи під гідроізоляцію. Виконали примикання стіна-стіна, стіна-підлога та нанесли еластичну гідроізоляцію у 2 шари на них з армуванням сіткою.

Завершальним етапом стало нанесення KRYS Premium, обмазувальної гідроізоляції з проникаючою дією, що надійно захистило стіни та підлогу, забезпечуючи додатковий рівень захисту від проникнення води. Цей матеріал проникає глибоко в структуру бетону, створюючи водонепроникний бар’єр.

Результатом нашої роботи стало повністю гідроізольоване підвальне приміщення, готове до комерційного використання без ризику проникання води та вологи. Такий підхід не лише забезпечив надійний захист від вологи але й значно продовжив термін служби конструкцій, що є також досить важливим фактором.

Проблема

Під час нового будівництва було виявлено ризик проникнення ґрунтових вод до підвального приміщення, призначеного для комерційного використання. Це становило потенційну загрозу для майбутньої експлуатації приміщень, зокрема для зберігання товарів та обладнання, що потребують сухого середовища.

Матеріали

 • KRYS RM Fast – безусадковий ремонтний матеріал
 • KRYS Flex – еластична гідроізоляція
 • KRYS Premium – обмазувальна гідроізоляція з проникаючою дією

Рішення

Роботи розпочалися з демонтажу пошкодженого бетону, розшивки швів між фундаментними блоками, влаштування штроби у примиканнях та очищення ділянок навколо прохідних елементів. Використовуючи високоміцний ремонтний матеріал, відновили бетон і заробили шви та примикання. Активні протікання води зупинили за допомогою гідропломби KRYS Plug. Нанесення гнучкої двокомпонентної гідроізоляції із армуванням склосіткою на швах, примиканнях та навколо прохідних елементів забезпечило надійний та тривалий захист від води.

Цей комплексний підхід до гідроізоляції забезпечив тривалу захист підземних зерносховищ від проникнення води та подальшого пошкодження бетонних конструкцій, зберігаючи зерно в сухості та безпеці.

Проблема

Неефективна зовнішня гідроізоляція призвела до проникнення води через ушкоджені ділянки бетону та шви між блоками. Морози зруйнували частину бетонних поверхонь, а елементи, що проходять через фундамент, залишалися без належної гідроізоляції.

Матеріали

 • KRYS RM Fast – для відновлення пошкодженого бетону та швів
 • KRYS Flex – гнучка двокомпонентна гідроізоляція
 • KRYS Premium – обмазувальна гідроізоляція з проникаючою дією
 • KRYS Plug – для зупинки активного протікання води

Рішення

Почали з часткового демонтажу старого оздоблення та очищення поверхні від бруду та відшарувань. Для забезпечення надійної адгезії гідроізоляційного шару, використали високоміцний ремонтний матеріал, який допоміг нам відновити пошкоджені ділянки стін та підлоги, а також виконати примикання стіни до підлоги.

Після підготовчих робіт, ми приступили до нанесення гнучкої гідроізоляційної мембрани на примикання та поверхню стін, яка забезпечує відмінну стійкість до вологи як з внутрішньої сторони так і зовнішньої. Цей матеріал ідеально підходить для погребів та різних підземних сховищ, де присутній ризик проникання води та вологи ззовні.

Результатом нашої роботи став сухий погріб, захищений від проникнення вологи, який можна повноцінно експлуатувати.

Проблема

У приватному будинку власники зіткнулися з проблемою проникнення ґрунтових вод у погріб, унеможливлюючи нормальну експлуатацію приміщення. Крім того це створювало ідеальні умови для розвитку цвілі та грибка.

Матеріали

 • KRYS RM Fast – безусадковий ремонтний матеріал
 • KRYS Flex – еластична гідроізоляція
 • KRYS Premium – обмазувальна гідроізоляція з проникаючою дією

Замовте безкоштовну консультацію експерта з гідроізоляції

Просто залиште свої дані у полі та вам максимально оперативно зателефонують

  Яка вартість гідроізоляції мого погребу/сховища хоч приблизно?

  Гарантія 5 років, а далі знову вода у моєу приміщенні?

  У мене видимі протікання лише у 3-4 місцях, можете відремонтувати лише їх?

  Краще внутрішня чи зовнішня гідроізоляція підземного приміщення?

  Ви працюєте лише по Києву чи по всій Україні?

  Отримання надійної гідроізоляції вашого підземного приміщення включає декілька простих етапів

  1

  Заявка

  Ви можете залишити свої контакти у формі, зателефонувати або написати у месенджер

  2

  Консультація

  Вас проконсультує досвідчений спеціаліст, уточнить необхідні деталі та надасть вичерпну інформацію щодо рішення вашої проблеми. У Києві (+30 км) буде здійснений безкоштовний виїзд на обʼєкт.

  3

  Калькуляція

  Ви отримаєте детальну калькуляцію, де будуть вказані обʼєми та вартість робіт, планові витрати матеріалів та їх суму. Без детальної калькуляції дуже важко назвати конкретну вартість робіт, оскільки кожний обʼєкт має певні особливості.

  4

  Договір

  Фіксуємо на папері всі домовленості щодо вартості, строків виконання робіт, а також факт гарантійного обслуговування протягом 5 років. Оплата авансу, що включає лише матеріали для робіт та поточні витрати (дорога, загальні витратні матеріали тощо)

  5

  Процес виконання робіт

  Команда досвідчених професіоналів оперативно розпочинає роботи. Наші працівникі повністю автономні, уважно та професійно підходять до кожного обʼєкту. Використовуєм професійні інструменти, в т.ч. пилевловлюючі системи. За прогресом ви можете слідкувати особисто або ж отримувати щоденний фотозвіт.

  6

  Завершення

  Роботи для нас вважаються завершеними, коли проблема повністю вирішена, а також робочі приміщення прибрані, сміття вивезене. Складаємо акт виконаних робіт та проводимо кінцевий розрахунок за досягнутий успішний результат.

  Бажаєте гарантовано вирішити проблему з гідроізоляцією
  на довгі роки

  Зверніться до нас та отримайте консультацію з підбором індивідуальних рішень, їх якісну та оперативну реалізацію

   Або одразу телефонуйте за номером:

   +38 067 86 88 444

   та пишіть:

   Close Menu
   +38 (067) 86-88-444

   консультація та підтримка: пн-пт 08:30-19:00